Перейти к содержимому

Будинок для людей похилого віку в Україні, де кожен знайде затишок і турботу

При слові «будинок для людей похилого віку» у багатьох у свідомості виникають сумні образи самотності, невдоволеності, сумної старості та непотрібності в казенних умовах. Насправді ж будинок для людей похилого віку може стати комфортним, теплим і затишним місцем, де буде приємно прожити осінь свого життя, насолоджуватися спілкуванням, не турбуючись про побут.

Будинок для людей похилого віку у Львові «Ренесанс» готовий дати притулок і забезпечити гідну старість для літніх людей та інвалідів, щоб вони не терпіли хвороби та побутові незручності, а могли насолоджуватися повноцінним соціальним життям у пансіонаті. Це частина великої всеукраїнської мережі будинків для літніх людей, де постояльцям гарантовані:

  • професійний медичний догляд та турбота, особливо це важливо для людей з особливостями здоров’я та хронічними захворюваннями;
  • можливість тимчасового чи постійного проживання – все залежить від бажання постояльця та його родичів;
  • реабілітація, якщо вона потрібна за станом здоров’я;
  • затишок, комфорт, домашні умови;
  • сучасне європейське обладнання для побуту та медичного обслуговування;
  • здорове, смачне та збалансоване харчування, яке розробляється під контролем дієтолога.

Будинок для людей похилого віку Львів також запрошує постояльців, щоб жити в комфорті та радості. У будинку для літніх людей працює висококваліфікований медичний персонал, який готовий допомогти 24 години на добу. Крім того, тут є організатори дозвілля, які дбають про моральний дух і настрій мешканців, вигадують та реалізують розважальні заходи, які дарують позитивні емоції, дозволяє поспілкуватися з однолітками, знайти друзів.

Щодня в розклад дня включені оздоровчі процедури, розважальні заходи, дозвілля, прогулянки, кілька прийомів їжі. Оскільки в будинку для людей похилого віку живуть люди різного віку та стану здоров’я, розклад коригується для кожного постояльця індивідуально.

Будинок для людей похилого віку — не сумне і самотнє місце. Це справжній будинок, який пристосований для життя саме людей похилого віку. Це набагато краще, ніж самотньо лежати у квартирі та чекати родичів з роботи. Тут людина перебуває серед своїх однолітків, може знайомитися, спілкуватися, зав’язувати відносини. За кожним постояльцем спостерігають медики, йому не потрібно дбати про побут, він завжди нагодований та чистий. Контакти для зв’язку Ренесанс знадобляться вам, якщо ви самі готові переїхати до будинку для людей похилого віку або у вас є літні родичі, які потребують особливої турботи.