Перейти до вмісту

ЕРОТИЧНИЙ МАСАЖ У КИЄВІ – НАЙКРАЩА ЛІКИ ВІД СТРЕСУ!

Эротический массаж в салоне KingУсі хвороби, як відомо, від нервів. Хтось намагається боротися зі стресом самостійно, інші приймають ліки. Одним із прекрасних засобів для боротьби з негативними емоціями, з медичної точки зору, є еротичний масаж https://viktoriya-massage.kiev.ua/uk/.

Такий масаж виконується за допомогою рук, грудей, живота та сідниць масажистки. Це чудовий спосіб позбутися негативних думок, забути на якийсь час про проблеми і дати відпочинок тілу та нервовій системі. Для більшого ефекту зазвичай включають спокійну музику та гасять світло, щоб клієнт зміг максимально розслабитись. Людина, якій роблять еро масаж, покращується циркуляція крові в організмі. Це сприяє насиченню всіх клітин тіла киснем, що сприятливо позначається роботі всіх органів. Також еротичний масаж Київ сприяє позбавленню зайвої ваги, тому що під час його виконання відбувається активний обмін речовин і спалювання жиру. Цей вид масажу як розслабляє, а й викликає збудження. Незважаючи на збільшення частоти пульсу, нервово-м’язова напруга спадає, відбувається виділення гормону щастя – ендорфіну. Після процедури у людини піднімається настрій та покращується загальне самопочуття. Боді масаж є чудовим антидепресантом, який здатний повернути вам смак до життя.

Яким буває еротичний масаж?

Особливості техніки виконання.
Існують такі види еротик-масажу:

  • боді масаж;
  • нуру масаж;
  • аквапінний масаж;
  • масаж “у чотири руки”.

У такому вигляді на тіло масажистка притискається частинами свого тіла до клієнта. Цей вид масажу має на увазі повне розслаблення для максимального релаксу. Класичний боді масаж робиться на все тіло, включаючи пальці, ступні та шию. При правильному виконанні чоловік повинен відчувати збудження. Іноді подібний вид масажу називають тантричним.

Нуру-масаж передбачає використання великої кількості різноманітних ефірних олій. Іноді цей вид називає ще й пінним, тому що перед процедурою дівчина може запропонувати клієнту вимити його під душем. Нуру-масаж має на увазі вплив на інтимні зони чоловічого тіла з метою отримання їм максимального розслаблення. Це сприяє покращенню потенції, а також служить для профілактики та лікування урологічних захворювань.

Еротик-масаж для жінок, як правило, виконується гарним чоловіком. Він нагадує класичний боді масаж, але в цьому випадку клієнтка – жінка, а масажист – чоловік. Процедура спрямована максимально розслаблення клієнтки. Особлива увага приділяється обробці її сідниць, грудей, живота та внутрішньої сторони стегон.

Чому варто замовляти еротичний масаж саме у салоні “King”?

Важливим фактором отримання максимального задоволення від еротичного масажу є краса дівчини чи чоловіка, який його виконує. У київському салоні “King” усі масажистки та масажисти мають спортивну фігуру та гарне тіло. Клієнт має можливість самостійно обирати тих, хто сподобався йому найбільше.

Всі співробітники мають гарний досвід у сфері еротик-масажу, вони люблять приносити задоволення клієнтам та клієнткам найкраще в Києві. Якщо людині подобається робота, то і виконувати її буде якісно, тому можете не сумніватися, що саме в салоні “King” (Київ) еротичний масаж забезпечить Вам максимальне задоволення.

Дуже сильно впливає на правильне проведення еротичного масажу та атмосфера. Салон “King” здивує вас чудовим інтер’єром, приємною музикою та ненав’язливими ароматами олій. Тут створено ідеальні умови для отримання максимального релаксу.

Ціни на послуги в цьому салоні цілком прийнятні. Звертаючись у салон “King” у Києві, ви заощаджуєте кошти і набуваєте здоров’я, радості та спокою!