Перейти до вмісту

Еротичний масаж – це те, що лікар прописав!

Эромассаж в Киеве в салоне ВикторияДрузі порадили сходити на еротичний масаж https://caramel-erotic.com.ua/erotychnyi-masazh-klasychna-nasoloda-dlia-tvoho-tila у салон, принагідно давши йому найкращі рекомендації. Звичайно, захотілося дізнатися про цей заклад докладніше. Ну а Google відразу видав заповітну адресу: . Набравши його в браузері, був приємно вражений як гарними дівчатами, так і демократичними цінами. Годинний еротичний масаж, який пропонує салон еротичного масажу Екстаз – 600 гривень. Що в перекладі за поточним курсом становить менше півтори тисячі рублів! Хех, у нас із такими грошима і на поріг не пустять. А тут ще й шампанським частують. І знижка – 10%, якщо до полудня прийдеш. Одним словом, практично комунізм.

Загалом вибір був зроблений і в призначену годину я вирушив. Виявилось, що салон знаходиться на першому поверсі великого багатоквартирного будинку. Але завдяки помітній вивісці шукати її довго не довелося. Зустріла ввічлива адміністратор, познайомила з дівчатами, з яких мені найбільше сподобалася Марина. Я і на сайті читав про неї виключно позитивні відгуки, але реальність перевершила всі очікування. Красиві великі очі, довгі ніжки та, звичайно, золоті ручки. А ще й товариська. Ну, інші подробиці, гадаю, описувати не потрібно. Скажу краще про інше…

ІНТЕР’ЄР

Скажімо так, перевершує багато вітчизняних аналогів. Щиро кажучи, не чекав. Приємна на дотик білизна, матерії, що струмують, чудові портьєри, великі дзеркала, м’яке приглушене світло і… тиха приємна музика. Все зроблено для того, щоб тут можна було відпочити та розслабитися.

В якості епілогу

Повернувшись додому і розповівши знайомим про чудовий салон Вікторія, натрапив на деяке нерозуміння. Дехто запитував: «Навіщо ти туди пішов? Невже у Києві відчувається нестача жінок зі зниженою, так би мовити, соціальною відповідальністю?». Ні. Вважаю, що їх там так само, як і скрізь. Просто еротичний масаж має свої незаперечні переваги:

– По-перше, окрім іншого, це ще й масаж. Тобто процедура однозначно корисна для здоров’я.
– По-друге, через відсутність прямого контакту, є стовідсоткова гарантія, що додому не привезеш якусь гидоту.
– По-третє, начебто не зрада. Тож совість залишається чистою. Ну майже.
– По-четверте, немає небезпеки зіткнутися з якимось криміналом. Наприклад, що піділлють клофелін і пограбують.
Коротше, киянки, чекайте. Я до вас ще приїду…